Share/Save/Bookmark

Disse dømmer 3.runde

  03.05.2017 Kl. 17:30  
Av SKF
Det er noen mangler i 1.divisjon. Fyller på med en gang det foreligger opplysninger.

Toppserien

Sandviken - Kolbotn

Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Eirik Fjellanger (Trott, IL)
Ass.dommer 2: Marius Krossøy (Bønes)
4. dommer: Dennis Stokseth (Åsane Fotball)
Dommerveileder: Vibeke Karlsen (Asker SKK)

Trondheims-Ørn- Vålerenga

Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Johannes Peckolt Fordal (Kvik, FK)
Ass.dommer 2: Mats Lillemark (Byafossen IL)
4. dommer: Ove Runhaug (Orkdal IL)
Dommerveileder: Thorbjørn Aass (Rosenborg BK)

Røa - Arna-Bjørnar
Dommer: Marit Buhaug Folstad (Buvik IL - Fotball)
Ass.dommer 1: Henrik Skjevestad (Ready)
Ass.dommer 2: Philip Aarskog (Huk FK)
4. dommer: Resa Hauge (Kjelsås IL)
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang (Elverum Fotball)

Medkila - Klepp
Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Kjell Olav Duås (Stokmarknes IL)
Ass.dommer 2: Pelle Werner Hansen (Melbo IL)
4. dommer: Håkon Rinaldo (Grytøy Idrettslag)
Dommerveileder: Svein Sigurd Rist (Lødingen IL)

Avaldsnes - Stabæk
Dommer: Marte Sørø (Molde FK)
Ass.dommer 1: Henning Skorpe (Sportsklubben Vedavåg Karmøy )
Ass.dommer 2: Even Johansen (Stegaberg IL)
4. dommer: Cecilie Ege (Frøyland IL)
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode (Frøyland IL)

LSK Kvinner - Grand Bodø
Dommer: Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Rune Løbersli (Skjetten)
Ass.dommer 2: Mats Midtun (Skedsmo)
4. dommer: Anders Bodding (Haga)
Dommerveileder: Vibeke Larsen (Tromsø IL)

1.Divisjon

Åsane - Fart

Dommer: Christer Jørgensen (Bergen Nord, FK - Fotball)
Ass.dommer 1: Garib Agid Fatah (Smørås IL)
Ass.dommer 2:?

Urædd - Kil/Hemne

Dommer: Shpejtim Lipoveci (Hei IL - Fotballgruppe)
Ass.dommer 1: Qendrim Alija (Ulefoss SF)
Ass.dommer 2: Akar Ali Said (Herkules Fotball)

Lyn - Bossekop
Dommer: Malin Frantzen Øiseth (Fet)
Ass.dommer 1: Ane Victoria M Kilskar (Langhus IL Fotball)
Ass.dommer 2: Hamza Bashir Ahmed (Furuset Fotball IF)
Dommerveileder: Monica Larsen (Bækkelagets SK)

Øvrevoll Hosle - Fløya
Dommer: Kristin Haugen (Junkeren IK)
Ass.dommer 1: jennifer wie andersen (Lambertseter IF)
Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)

Amazon Grimstad - Byåsen
Dommer: Marius Lien (Otra IL)
Ass.dommer 1: Bjørnar Drtina Bjørnstad (Gimletroll, IK-Fotball)
Ass.dommer 2: Karl Anders Sletten (Tveit IL)


Bildet er av Maliha Ahmady (Buskerud) som var linjedommer i kampen mellom Stabæk og Grand Bodø på Nadderud i den fremskutte kampen i 9.runde.




Vis alle nyheter