Share/Save/Bookmark

Dommeroppsett 2.runde

  20.04.2017 Kl. 17:15  
Av SKF
Se oppsettet på hvilke dommere som er satt opp kommende runde.

Toppserien

22.04
Kl 15.00 Arna-Bjørnar - LSK Kvinner

Dommer: Marit Buhaug Folstad (Buvik IL - Fotball)

Ass.dommer 1: Dennis Stokseth (Åsane Fotball)

Ass.dommer 2: René Nordvik (Nore Neset IL)

4. dommer: Anders Bjerk Hansen (Bjarg, IL)

Dommerveileder: Vibeke Karlsen (Asker SKK)



Kl 15.00 Vålerenga - Røa

Dommer: Marte Sørø (Molde FK)

Ass.dommer 1: Karoline Marie Jensen (Furuflaten Idrettslag)

Ass.dommer 2: Cecilie Ege (Frøyland IL)

4. dommer: Kristin Haugen (Junkeren IK)

Dommerveileder: Vibeke Larsen (Tromsø IL)



Kl 17.00 Kolbotn - Avaldsnes

Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)

Ass.dommer 1: Elisabeth Thoresen (Bækkelagets SK)

Ass.dommer 2: Linda Andresen (Hauerseter)

4. dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)

Dommerveileder: Geir Åge Masovn Holen (Rælingen)


23.04
Kl 13.00 Sandviken - Trondheims-Ørn

Dommer: Andre Knudsen Arnholt (Erdal IL)

Ass.dommer 1: Andreas Jensen Ihle (Baune, SK)

Ass.dommer 2: Hans Petter Sandtorv Andersen (Nore Neset IL)

4. dommer: Martin Davitian (Nymark IL)



Kl 13.00 Stabæk - Medkila

Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)

Ass.dommer 1: Stian Drake (Nordstrand IF)

Ass.dommer 2: Omed Swara (Bjørndal IF)

4. dommer: Henrik Skjevestad (Ready)

Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)



Kl 15.00 Klepp - Grand Bodø

Dommer: Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)

Ass.dommer 1: Kjell Arne Lundin (Randaberg IL - Fotball)

Ass.dommer 2: Jan Martin Pollestad (Orre IL fotball)

4. dommer: Olaf Andre Frøyland (Frøyland IL)

Dommerveileder: Ole Kristian Lie (Brodd, Idrettslaget fotballgr.)



1.Divisjon

22.04
Kl 12.30 Grei Kvinner Elite - Åsane

Dommer: Hanne Marit Normann (Huk FK)

Ass.dommer 1: Ragnhild Wiik (Oppsal IF Fotball)

Ass.dommer 2: Caroline Klippenvåg Torgersen (Kolbotn IL)

Dommerveileder: Christian Lund (Rival, SK)



Kl 14.00 Fart - Øvrevoll Hosle

Dommer: Pål Riiser Berg (Furnes Fotball)

Ass.dommer 1: Emil Ellingsen (Storhamar Fotball)

Ass.dommer 2: Lars Gustavsen (Elverum Fotball)



Kl 14.00 Byåsen FK - Kil/Hemne

Dommer: Monica Brun Løkkeberg (Freidig, SPK)

Ass.dommer 1: Amalie Nyeng (Flatås IL)

Ass.dommer 2: Emma Berget Stoum (Skauga, IL)


23.04
Kl 13.00 Bossekop - Amazon Grimstad

Dommer: Kim Rune Lydersen (Bjørnevatn IL)

Ass.dommer 1: Vlada Filipovic (Kirkenes IF - Fotball)

Ass.dommer 2: John Magnus Nergård (Krokelvdalen Idrettslag)



Kl 15.00 Kongsvinger - Lyn

Dommer: Johan William Grundt (Eidskog Fotball)

Ass.dommer 1: Lars Ola Hoel (Sander IL)

Ass.dommer 2: Jo Lauritz Lea (Galterud IF)



Kl 16.00 Fløya - Urædd

Dommer: Håkon Rinaldo Hansen (Grytøy Idrettslag)

Ass.dommer 1: Kevin Alexander Nilssen Bachmann (Stokmarknes IL)

Ass.dommer 2: Torbjørn Mathias Breivik (Skarp, IF)

Foto: SKF
Disse tre dømte i 1.runde oppgjøret mellom LSK Kvinner og Klepp. Fra venstre: Malin Frantzen Øiseth, Ingvild Langseth Aarland, Brage Marcus Leinan



Vis alle nyheter