Share/Save/Bookmark

Dommeroppsett 4.runde

  11.05.2017 Kl. 18:54  
Av SKF
Toppserien
Grand Bodø - Avaldsnes
Dommer: Ali Al-Hatem (Skreia IL)
Ass.dommer 1: Andre Hjørnevik (Hunstad FK - Fotball)
Ass.dommer 2: Sander Henningsen Olsen (Hunstad FK - Fotball)
4. dommer: Eva Henriette Trondsen (Tverlandet IL)

Stabæk - Kolbotn
Dommer: Marit Buhaug Foldstad (Buvik IL - Fotball)
Ass.dommer 1:Nils Rabben Bøe (Vollen Ungdomslag)
Ass.dommer 2:Philip Aarskog (Huk FK)
4. dommer:Satha Sejoohn Sritharan (Oppsal IF Fotball)
Dommerveileder:Nina Hedlund (Korsvoll IL)

Klepp - Røa
Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Kjartan Øxseth (Lunderseter IL)
Ass.dommer 2: Jan Martin Pollestad (Orre IL fotball)
4. dommer: Ivan Djuric (Hana IL)
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø (Vaulen IL- fotball)

Vålerenga - Sandviken
Dommer: Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Maliha Ahmady (Mjøndalen IF)
Ass.dommer 2: ?
4. dommer: Lars Jørgen Stenvaag (Abildsø IL)
Dommerveileder: Jane Therese Sæves Myran (Korsgård IF)

Arna-Bjørnar - Trondheims-Ørn
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Steffen René Arnesen Mandelid (Kalandseid IL)
Ass.dommer 2: Henrik Pettersen Sunde (Baune, SK)
4. dommer: Anders Bjerk Hansen (Bjarg, IL)
Dommerveileder: Petter Kristiansen Toppe (Bergen Nord, FK - Fotball)

LSK Kvinner - Medkila
Dommer: Marte Sørø (Molde FK)
Ass.dommer 1: Eivind Heggelund (Kurland)
Ass.dommer 2: Mats Raastad (Borgen)
4. dommer: Espen Pettersen (Frogner)
Dommerveileder: Monica Larsen (Bækkelagets SK)

1.divisjon
Fart- Grei Kvinner Elite
Dommer: Hanne Marit Normann (Huk FK)
Ass.dommer 1: Jennifer Wie Andersen (Lambertseter IF)
Ass.dommer 2: Ingrid Louise Lagethon Heck (Lambertseter IF)
Dommerveileder: Helmer Almerud (Brumunddal Fotball)

Byåsen - Øvrevoll Hosle
Dommer: Veronika Fjeldvær (Stadsbygd IL)
Ass.dommer 1: Amalie Nyeng (Flatås IL)
Ass.dommer 2: Helle Reiten (Sjetne IL)
Dommerveileder: Vibeke Larsen (Tromsø IL)

Urædd - Amazon Grimstad
Dommer: Rikke Helene Melby (Aurskog/Finstadbru)
Ass.dommer 1: Linda Andresen (Hauerseter)
Ass.dommer 2: Karoline Ekeli Valen (Kråkerøy IL)
Dommerveileder: Erik Rossbach Sannerholt (Skotfoss Turn & IF)

Bossekop - Kongsvinger
Dommer: Kim Rune Lydersen (Bjørnevatn IL)
Ass.dommer 1: Darko Vucenovic (Polarstjernen, IL)
Ass.dommer 2: Geir-Ove Alexandersen (Øksfjord IL)

Kil/Hemne - Lyn
Dommer: Monica Brun Løkkeberg (Freidig, SPK)
Ass.dommer 1: Mohammad Isa Shahamat (Melhus IL)
Ass.dommer 2: Haldis Selstad Strømme (Byåsen IL)

Fløya - Åsane
Dommer: Marit Skurdal (Oppsal IF Fotball)
Ass.dommer 1: Sverre Heggelund (Båtsfjord Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Magnar Marensius Botten (Krokelvdalen Idrettslag)
Dommerveileder: Vibeke Larsen (Tromsø IL)


Bildet er av Malin Frantzen Øiseth fra 3.runde i kampen mellom Lyn og Bossekop


Vis alle nyheter