Share/Save/Bookmark

Dommeroppsett for 1.runde

  14.04.2017 Kl. 21:34  
Av SKF
Disse dømmer 1.runde i Toppserien og 1.div

TOPPSERIEN

17/4 kl 13.00
Medkila – Sandviken
Dommer: Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Michael Wikestad Pedersen (If Kilkameratene)
Ass.dommer 2: Simen Albrigtsen Eilertsen (If Kilkameratene)
4. dommer: Andreas Bjerkeng (Fotballklubben Landsås)
Dommerveileder: Svein Sigurd Rist (Lødingen IL)

17/4 kl 14.00
Avaldsnes – Vålerenga
Dommer: Marit Buhaug Folstad (Buvik IL - Fotball)
Ass.dommer 1: Kjell Arne Lundin (Randaberg IL - Fotball)
Ass.dommer 2: Erlend Dalaker (Ferkingstad IL)
4. dommer: Aleksander Skjold Vermundsen (Kopervik IL)
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø (Vaulen IL- fotball)

17/4 kl 15.00
Røa – Stabæk
Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Elisabeth Thoresen (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 2: Alexander Sæthern (Nesøya IL)
4. dommer: Espen Ramiro Kallerud (Bækkelagets SK)
Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)

17/4 kl 15.00
Trondheims-Ørn – Kolbotn
Dommer: Marte Sørø (Molde FK)
Ass.dommer 1: Amalie Nyeng (Flatås IL)
Ass.dommer 2: Eirik Gärtner Knutsen (Sjetne IL)
4. dommer: Payam Seyedzadeh (Ready)
Dommerveileder: Terje Rennemo (Verdal IL)

17/4 kl 15.00
LSK Kvinner – Klepp
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Brage Marcus Leinan (Nannestad FK)
Ass.dommer 2: Malin Frantzen Øiseth (Fet)
4. dommer: Espen Pettersen (Frogner)
Dommerveileder: Bente Ovedie Skogvang (Elverum Fotball)

17/4 kl 15.00
Grand Bodø – Arna-Bjørnar
Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Kristin Haugen (Junkeren IK)
Ass.dommer 2: Veronika Fjeldvær (Stadsbygd IL)
4. dommer: Eva Henriette Trondsen (Tverlandet IL)
Dommerveileder: Kjell Brækkan (Innstrandens IL)


1.divisjon
17/4 kl 13.00

Øvrevoll Hosle - Bossekop
Dommer: Rikke Helene Melby (Aurskog/Finstadbru)
Ass.dommer 1: Kristina Løkke (Nesodden IF)
Ass.dommer 2: Stine Holsæther (Lambertseter IF)
Dommerveileder: Jane Therese Sæves Myran (Korsgård IF)


17/4 kl 14.00
Åsane - Kongsvinger
Dommer: Cecilie Ege (Frøyland IL)
Ass.dommer 1: Eivind Halle (Nordhordland BK)
Ass.dommer 2: Steffen Renè A. Mandelid (Kalandseid IL)
Dommerveileder: Vibeke Karlsen (Asker SKK)

17/4 kl 15.00
Amazon Grimstad - Grei Elite Kvinner
Dommer: Anne Katrine Kjebekk Thomsen (Gimletroll, IK-Fotball)
Ass.dommer 1: Jon Anders Øgaard (Randesund IL)
Ass.dommer 2: Atle Pedersen (Vigør, FK)

17/4 kl 15.00

Lyn - Fart
Dommer: Marit Skurdal (Oppsal IF Fotball)
Ass.dommer 1: Niloo Kafili (Oppsal IF Fotball)
Ass.dommer 2: Ane Victoria M Kilskar (Langhus IL Fotball)
Dommerveileder: Tone Lise Berghøi (Hauerseter)

17/4 kl 15.00
Kil/Hemne - Fløya
Dommer: Line Cathrine Nymoen (Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Monica Brun Løkkeberg (Freidig, SPK)
Ass.dommer 2: Ingri Kappel Kirkbakk (Sjetne IL)
Dommerveileder: Pål Espen Sarheim (Ranheim IL)

17/4 kl 15.00
Urædd - Byåsen

Dommer: Stian Magnussen (Borg IF)
Ass.dommer 1: Mohammad Nabhani (Tollnes BK)
Ass.dommer 2: Zeynel Alp Aras (Herkules Fotball)


Bilde: Fatemeh Zangeneh som ble kåret til årets dommer i Toppserien i 2017.



Vis alle nyheter