Share/Save/Bookmark

Dommeroppsett kommende helg

  26.05.2017 Kl. 08:43  
Av SKF
Toppserien, 7.runde
27.05
Kl 12:00 Trondheims-Ørn - Grand Bodø  
Dommer: Marte Sørø (Molde FK)
Ass.dommer 1: Monica Brun Løkkeberg (Freidig, SPK)
Ass.dommer 2: Lars Emil Hjelting Evjen (Charlottenlund Sportsklubb)
4. dommer: Leif Magne Betten (Utleira IL)

Kl 15:00 Sandviken - LSK Kvinner
Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Hans Petter Sandtorv Andersen (Nore Neset IL)
Ass.dommer 2: Trygve Føreland Pedersen (Kalandseid IL)
4. dommer: Lars Grønås Drange (Follese FK)
Dommerveileder: Terje Berentsen (Lyngbø SK)   

Kl 15:00 Avaldsnes - Arna-Bjørnar   
Dommer: Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Ole-Petter Grindheim (Haugar, SK)
Ass.dommer 2: Kjell Arne Lundin (Randaberg IL - Fotball)
4. dommer: Cosmin Dima (Ferkingstad IL)
Dommerveileder: Arve Fløysvik (Djerv 1919, SK)

Kl 15:00 Kolbotn - Klepp   
Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Silje Elisabeth Thoresen (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 2: Jonas Berge (Lyngdal IL)
4. dommer: Neco Darian (Holmlia SK)
Dommerveileder: Jane Therese Sæves Myran (Korsgård IF)
 
28.05
14:00 Røa Fotball Elite - Medkila   
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Rikke Helene Melby (Aurskog/Finstadbru)
Ass.dommer 2: Maliha Ahmady (Mjøndalen IF)
4. dommer: Espen Ramiro Kallerud (Bækkelagets SK)
Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)

(Kampen mellom Kl 19:00 Vålerenga - Stabæk er flyttet til 27 september kl 19:00)  


1.divisjon, 6.runde
27.05
Kl 13:00 Byåsen KF - Fart
Dommer: Line Cathrine Nymoen (Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Amalie Nyeng (Flatås IL)
Ass.dommer 2: Helle Reiten (Sjetne IL)
Dommerveileder: Arild Sundet (Astor Fotballklubb)

Kl 14:30 KIL/Hemne - Øvrevoll Hosle

Dommer: Karoline Marie Jensen (Furuflaten Idrettslag)
Ass.dommer 1: Ingri Kappel Kirkbakk (Sjetne IL)
Ass.dommer 2: Ramadan Sadiki (Charlottenlund Sportsklubb)
Dommerveileder: Pål Espen Sarheim (Ranheim IL)

Kl 15:00 Amazon Grimstad - Lyn

Dommer: Sander Magdalon Bråten Johannessen (Randesund IL)
Ass.dommer 1: Rune Akselsen (Giv Akt, IL)
Ass.dommer 2: Personinfo ikke tilgjengelig

28.05
Kl 14:00 Urædd - Åsane
Dommer: Stian Magnussen (Borg IF)
Ass.dommer 1: Ali Mohammed Mohammed (Langesund IF )
Ass.dommer 2: Akar Ali Said (Herkules Fotball)

Kl 14:00 Bossekop - Grei Kvinner Elite
Dommer: Kim Rune Lydersen (Bjørnevatn IL)
Ass.dommer 1: Zarko Darmanovic (Norild IL)
Ass.dommer 2: Darko Vucenovic (Polarstjernen, IL)

Kl 16:00 Fløya - Kongsvinger
Dommer: Veronika Fjeldvær (Stadsbygd IL)
Ass.dommer 1: Sverre Heggelund (Båtsfjord Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Torbjørn Mathias Breivik (Skarp, IF)
Dommerveileder: Klaus Magnus Berg Hansen (Stakkevollan IF)

Foto er av trioen som dømte kampen mellom Grei Kvinner Elite og Fløya. (Fra venstre: Ane Victoria Martinsen Kilskar, Mari Ballangrud, Niloo Kafili)


 

Vis alle nyheter