Share/Save/Bookmark

Dommeroppsett Toppserien og 1.divisjon kommende helg

  01.06.2017 Kl. 21:49  
Av SKF
Toppserien, 8.runde
03.06
Kl 15:00 Arna-Bjørnar - Stabæk 
Dommer: Henrikke Holm Nervik (Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Martin Davitian (Nymark IL)
Ass.dommer 2: Lars Grønås Drange (Follese FK)
4. dommer: Bjørn-Ketil Olsen (Tertnes Fotball Herrer)
Dommerveileder: Vibeke Karlsen (Asker SKK)

Kl 15:00 LSK Kvinner - Kolbotn   
Dommer: Marit Buhaug Folstad (Buvik IL - Fotball)
Ass.dommer 1: Eivind Heggelund (Kurland)
Ass.dommer 2: Ruben Skjelstad Dragland (Kurland)
4. dommer: Espen Pettersen (Frogner)
Dommerveileder: Per Aage Christensen (Lillestrøm)

Kl 15:00 Klepp - Trondheims-Ørn
Dommer: Fatemeh Zangeneh (Nordstrand IF)
Ass.dommer 1: Olof Mattias Säfvestad (Lye IL)
Ass.dommer 2: Amir Ajjour (Fotballklubben Vidar )
4. dommer: Anders Løge (Forus og Gausel Idrettslag)
Dommerveileder: Lisbeth Hoch Lode (Frøyland IL)

04.06
Kl 14:00 Røa Fotball Elite - Avaldsnes 
Dommer: Emilie Rodahl Dokset (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Mathias Mo (Kjelsås IL)
Ass.dommer 2: Martin Myrnes Bolstad (KFUM-Kam. Oslo)
4. dommer: Stian Røvig Sletner (Holmlia SK)
Dommerveileder: Monica Larsen (Bækkelagets SK)

Kl 15:00 Medkila - Vålerenga
Dommer: Tove Marie Tandstad (Velledalen og Ringen FK)
Ass.dommer 1: Pelle Werner Hansen (Melbo IL)
Ass.dommer 2: Michael Wikestad Pedersen (If Kilkameratene)
4. dommer: Ole Ragnar Jansen Knutsen (Beisfjord IL)
Dommerveileder: Svein Sigurd Rist (Lødingen IL)

Kl 15:00 Grand Bodø - Sandviken
Dommer: Ingvild Langnes Aarland (Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Veronika Fjeldvær (Stadsbygd IL)
Ass.dommer 2: Kristin Haugen (Junkeren IK)
4. dommer: Geir Håkon Olsen (Nordstranda IL)
Dommerveileder: Runar Næss Eide (Bodø/Glimt, FK)

1.DIVISJON, 7.runde
03.06
Kl 13:30 Kongsvinger - Byåsen KF  
Dommer: Mari Ballangrud (Lunner Fotballklubb)
Ass.dommer 1: Ragnhild Wiik (Oppsal IF Fotball)
Ass.dommer 2: Niloo Kafili (Oppsal IF Fotball)
Dommerveileder: Per Håkon Pettersen (Kongsvinger IL Toppfotball)
 
Kl 14:00 Grei Kvinner Elite - Urædd   
Dommer: Line Cathrine Nymoen (Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Hanne Marit Normann (Huk FK)
Ass.dommer 2: Jennifer Wie Andersen (Lambertseter IF)
Dommerveileder: Tone Lise Berghøi (Hauerseter)

Kl 15:00 Øvrevoll Hosle - Amazon Grimstad   
Dommer: Cecilie Ege (Frøyland IL)
Ass.dommer 1: Stine Beate Holsæther (Lambertseter IF)
Ass.dommer 2: Kristina Løkke (Nesodden IF)
Dommerveileder: Ole Ekroll Sørdahl (Asker SKK)

04.06
Kl 13:00 Fart - Bossekop
Dommer: Marit Skurdal (Oppsal IF Fotball)
Ass.dommer 1: Niloo Kafili (Oppsal IF Fotball)
Ass.dommer 2: Hanne Marit Normann (Huk FK)
Dommerveileder: Audun Fremstad (Løten FK)
  
Kl 13:00 Åsane - KIL/Hemne 
Dommer: Malin Frantzen Øiseth (Fet)
Ass.dommer 1: Marius Krossøy (Bønes Idrettslag)
Ass.dommer 2: Håkon Husebø Kristiansen (Gneist, IL)
Dommerveileder: Vibeke Larsen (Tromsø IL) 

05.06
Kl 15:00 Lyn - Fløya  
Dommer: Rikke Helene Melby (Aurskog/Finstadbru)
Ass.dommer 1: Ane Victoria Martinsen Kilskar (Langhus IL Fotball)
Ass.dommer 2: Hanne Marit Normann (Huk FK)
Dommerveileder: Nina Hedlund (Korsvoll IL)




Vis alle nyheter