Share/Save/Bookmark

Treningskamper i vinter

  19.02.2017 Kl. 17:00  
Vi skal som vanlig gjøre vårt beste for å holde dere oppdatert på treningskampene i vinter. Som vanlig trenger vi litt hjelp - vi ber om at kamper meldes inn til oss. Vi vi selvsagt ha beskjed om resultatene også etterhvert som kampene spilles.

 Tid      Bane/Resultat
 Lørdag 14/1  Stabæk                
 Fart                     
 0-0           
 Søndag 15/1  Bærum G16  Røa  3-2
 Lørdag 21/1  Røa  Røa G16  2-1
 Søndag 22/1  Kongsvinger  Team Glåmdal G15  2-1
 Søndag 22/1  Vålerenga  Grei  5-0
 Lørdag 28/1  Arna-Bjørnar  Brann G00  0-9
 Lørdag 28/1  Kolbotn  Grei  3-0
 Lørdag 28/1  ØHIL  Raufoss  7-1
 Lørdag 28/1  Bossekop  Fløya  4-2
 Tirsdag 31/1  Avaldsnes  HTG G17  0-2
 Torsdag 2/2  Arna-Bjørnar  Sandviken  2-0
 Fredag 3/2  Stabæk  Vålerenga  5-0
 Fredag 3/2  LSK-Kvinner  Kolbotn  2-0
 Lørdag 4/2  KIL/Hemne  KIL/Hemne G16  2-3
 Lørdag 4/2  Byåsen  Trondheims-Ørn2  3-0
 Søndag 5/2  Trondheims-Ørn  Byåsen  3-3
 Tirsdag 7/2
 Basel  Arna-Bjørnar  1-1
 Tirsdag 7/2
 Sandviken  Røa  3-2
 Onsdag 8/2
 Avaldsnes  LSK-Kvinner  2-2
 Fredag 10/2  Grashoppers  Arna-Bjørnar  2-9
 Lørdag 11/2  Fart  Lyn  0-2
 Lørdag 11/2  ØHIL  Urædd  2-1
 Søndag 12/2
 Fløya  Medkila  0-2
 Søndag 12/2
 Avaldsnes  Stabæk  0-0
 Søndag 12/2
 Kongsvinger  Grei  3-2
 Søndag 12/2
 Sandviken  Kolbotn  1-0
 Søndag 12/2
 Røa  LSK Kvinner  1-0
 Søndag 12/2  Trondheims-Ørn  KIL/Hemne  1-0
 Fredag 17/2  Medkila  Trondheims-Ørn  1-1
 Lørdag 18/2  Grand/Grand REK  Medkila/Medkila REK  4-1
 Lørdag 18/2  Byåsen  Molde  2-0
 Søndag 19/2  KIL/Hemne  Molde  1-4
 Søndag 19/2  Trondheims-Ørn  Grand  2-1
 Søndag 19/2  Sandviken  Åsane  3-0
 Søndag 19/2  Vålerenga  Røa  2-3
 Mandag 20/2 kl. 1400  Chelsea  LSK Kvinner  Wheatsheaf Park
 Fredag 24/2 kl. TBA  Gimletroll  KIL/Hemne  Torrevieja/Alicante
 Lørdag 25/2 kl 1600  Arna-Bjørnar  Åsane  Vestlandshallen
 Lørdag 25/2 kl. TBA  Urædd  Grei  TBA
 Lørdag 25/2 kl. 1500  Kolbotn  Røa  KFUM-banen
 Lørdag 25/2 kl. 1700  QBIK  Kongsvinger  Karlstad
 Søndag 26/2 kl. 1300  Fart  ØHIL  Løten KG
 Mandag 27/2 kl. TBA  KIL/Hemne  TBD  Torrevieja/Alicante
 Fredag 10/3 kl. 1830  Fart  Brumunddal  Løten KG
 Fredag 10/3 kl. 1900  Avaldsnes  Sandviken  Storhall Karmøy
 Lørdag 11/3 kl. 1200  Stabæk  Røa  Nadderud KG2
 Lørdag 11/3 kl. 1500  ØHIL  ØHIL G  DNB Arena Hosle
 Fredag 17/3 kl. 1800  Rosengård  LSK-Kvinner  Malmø IP
 Fredag 17/3 kl. 1900  KIL/Hemne  Fortuna  Hemne Sparebank Arena
 Fredag 17/3 kl. TBD  Avaldsnes  Klepp  TBD
 Lørdag 18/3 kl. TBA  Byåsen  Trondheims-Ørn  TBA
 Lørdag 18/3 kl. 1300  Stabæk  Kolbotn  Nadderud KG2
 Søndag 19/3 kl. 1200  Fløya  Medkila  Bardufosshallen
 Søndag 19/3 kl. 1530  Urædd  Lyn  Kjølnes
 Søndag 19/3 kl. 1300  Kongsvinger  Fart  Kongsvingerhallen
 Onsdag 22/3 kl. TBA  KIL/Hemne  Tynset  Ørn Arena
 Søndag 26/3 kl. 1300  Kongsvinger  ØHIL  Gjemselund
 Søndag 26/3 kl. 1600  Lyn  Ørn-Horten  Kringsjå
 Mandag 27/3 kl. 1700  Røa  Vålerenga  Røabanen
 Lørdag 1/4 kl. 1600  Røa  Grei  TBD
 Lørdag 1/4 kl. TBD  Sarpsborg 08  Lyn  Sarpsborg Stadion
 Lørdag 1/4 kl. 1300  LSK-Kvinner  Stabæk  LSK-Hallen
 Søndag 2/4 kl. 1300  Fart  Tynset  Løten KG
 Søndag 2/4 kl. 1500  Herd  KIL/Hemne  Kristiansund
 Fredag 7/4 kl. 1730  ØHIL  Røa  DNB Arena Hosle
 Lørdag 8/4 kl. 1300  Kongsvinger  Lyn  Gjemselund
 Lørdag 8/4 kl. 1300  Sandviken  Arna-Bjørnar  Varden 

Vi tar som alltid forbehold om endringer

Vis alle nyheter