Share/Save/Bookmark

Treningskamper i vinter

  07.04.2017 Kl. 17:00  
Vi skal som vanlig gjøre vårt beste for å holde dere oppdatert på treningskampene i vinter. Som vanlig trenger vi litt hjelp - vi ber om at kamper meldes inn til oss. Vi vi selvsagt ha beskjed om resultatene også etterhvert som kampene spilles.

 Tid      Bane/Resultat
 Lørdag 14/1  Stabæk                
 Fart                     
 0-0           
 Søndag 15/1  Bærum G16  Røa  3-2
 Lørdag 21/1  Røa  Røa G16  2-1
 Søndag 22/1  Kongsvinger  Team Glåmdal G15  2-1
 Søndag 22/1  Vålerenga  Grei  5-0
 Lørdag 28/1  Arna-Bjørnar  Brann G00  0-9
 Lørdag 28/1  Kolbotn  Grei  3-0
 Lørdag 28/1  ØHIL  Raufoss  7-1
 Lørdag 28/1  Bossekop  Fløya  4-2
 Tirsdag 31/1  Avaldsnes  HTG G17  0-2
 Torsdag 2/2  Arna-Bjørnar  Sandviken  2-0
 Fredag 3/2  Stabæk  Vålerenga  5-0
 Fredag 3/2  LSK-Kvinner  Kolbotn  2-0
 Lørdag 4/2  KIL/Hemne  KIL/Hemne G16  2-3
 Lørdag 4/2  Byåsen  Trondheims-Ørn2  3-0
 Søndag 5/2  Trondheims-Ørn  Byåsen  3-3
 Tirsdag 7/2
 Basel  Arna-Bjørnar  1-1
 Tirsdag 7/2
 Sandviken  Røa  3-2
 Onsdag 8/2
 Avaldsnes  LSK-Kvinner  2-2
 Fredag 10/2  Grashoppers  Arna-Bjørnar  2-9
 Lørdag 11/2  Fart  Lyn  0-2
 Lørdag 11/2  ØHIL  Urædd  2-1
 Søndag 12/2
 Fløya  Medkila  0-2
 Søndag 12/2
 Avaldsnes  Stabæk  0-0
 Søndag 12/2
 Kongsvinger  Grei  3-2
 Søndag 12/2
 Sandviken  Kolbotn  1-0
 Søndag 12/2
 Røa  LSK Kvinner  1-0
 Søndag 12/2  Trondheims-Ørn  KIL/Hemne  1-0
 Fredag 17/2  Medkila  Trondheims-Ørn  1-1
 Lørdag 18/2  Grand/Grand REK  Medkila/Medkila REK  4-1
 Lørdag 18/2  Byåsen  Molde  2-0
 Søndag 19/2  KIL/Hemne  Molde  1-4
 Søndag 19/2  Trondheims-Ørn  Grand  2-1
 Søndag 19/2  Sandviken  Åsane  3-0
 Søndag 19/2  Vålerenga  Røa  2-3
 Mandag 20/2  Chelsea  LSK Kvinner  3-0
 Torsdag 23/2
 Gimletroll  KIL/Hemne  0-1
 Lørdag 25/2
 Fauske/sprint G19
 Grand Bodø
 4-0
 Lørdag 25/2
 Arna-Bjørnar  Åsane  1-1
 Lørdag 25/2
 Urædd  Grei  2-2
 Lørdag 25/2
 Kolbotn  Røa  4-2
 Lørdag 25/2
 QBIK  Kongsvinger  0-4
 Søndag 26/2  Fart  ØHIL  1-2
 Søndag 26/2  Stabæk  Stabæk G15  0-4
 Mandag 27/2  SPA Femenino Alicante  KIL/Hemne  1-3
 Søndag 5/3  Vålerenga  Trondheims-Ørn  1-3
 Fredag 10/3
 Fart  Brumunddal  7-0
 Fredag 10/3
 Avaldsnes  Sandviken  3-3
 Lørdag 11/3
 Stabæk  Røa  0-0
 Tirsdag 14/3
 Kil/hemne  Tr.heims-Ørn
 1-1
 Onsdag 15/3
 Vålerenga  Son Sardina  4-1
 Onsdag 15/3
 Vålerenga  FC Mallorca  Toppfotball  3-2
 Onsdag 15/3
 Arna-Bjørnar
 Fyllingsdalen G15
 5-0
 Fredag 17/3
 Klepp  Klepp G16
 6-2
 Fredag 17/3
 KIL/Hemne  Fortuna  4-3
 Fredag 17/3  Grand Bodø  Grand G16  2-4
 Lørdag 18/3
 Røa
 Grei
 14-1
 Lørdag 18/3
 Kaupanger
 Åsane
 1-2
 Lørdag 18/3
 Byåsen  Trondheims-Ørn  1-8
 Lørdag 18/3
 Stabæk  Kolbotn  3-1
 Søndag 19/3
 Fløya  Medkila  3-4
 Søndag 19/3
 Urædd  Lyn  0-3
 Søndag 19/3
 Kongsvinger  Fart  1-1
 Onsdag 22/3
 KIL/Hemne  Tynset  3-2
 Fredag 24/3   Trondheims-Ørn  Sandviken  1-1
 Fredag 24/3
 Grand Bodø  Arna Bjørnar  0-1
 Lørdag 25/3  Klepp  Amazon  2-1
 Lørdag 25/3  Linköping FC  LSK  1-0
 Søndag 26/3  Kongsvinger  ØHIL  2-2
 Søndag 26/3  Lyn  Ørn-Horten  7-0
 Søndag 26/3  Eskilstuna United  Kolbotn  2-0
 Mandag 27/3
 Avaldsnes  Medkila  1-1
 Mandag 27/3
 Arna Bjørnar  Trondheims-Ørn  0-0
 Tirsdag 28/3  Røa  Vålerenga  3-1
 Tirsdag 28/3  Grand Bodø  Sandviken  1-1
 Tirsdag 28/3  KIF Örebro  LSK  0-1
 Fredag 31/3  Klepp  Avaldsnes  2-3
 Lørdag 1/4
 Linköping FC
 Røa  3-0
 Lørdag 1/4
 Grei  Lyn  1-4
 Lørdag 1/4  LSK Kvinner  Stabæk  1-0
 Lørdag 1/4
 Amazon  Urædd  5-1
 Lørdag 1/4
 Fløya  Bosskop  3-3
 Søndag 2/4
 Fart  Tynset  11-1
 Søndag 2/4
 Herd  KIL/Hemne  2-2
 Fredag 7/4
 ØHIL  Røa  0-3
 Lørdag 8/4
 Kongsvinger  Lyn  2-3
 Lørdag 8/4
 Sandviken  Arna-Bjørnar  2-3
 Lørdag 8/4
 Medkila  Grand Bodø  4-0
 Søndag 9/4
 Vålerenga
 Kolbotn
 2-0
 Mandag 10/4
 Avaldsnes
 Avaldsnes2 + div
 8-0

Vi tar som alltid forbehold om endringer

Vis alle nyheter